Zakaz palenia Płatność kartą Internet bezprzewodowy Forum WOK poleca

Ocena:

6!

Kafo

Parzymy prawdziwą kawę.

Kafo powstało by serwować jak najbardziej doskonałą kawę. Od 2010 roku ciągle się uczymy i poznajemy nowe techniki parzenia kawy. Jesteśmy fanami zarówno espresso jak i innych metod. Napijecie się u nas kawy z driperów V60, Kalita, Chemex, używamy także Aeropres oraz Syfon, zalewajkę też robimy – w trakcie cuppingów.

Cały czas eksperymentujemy z różnymi materiałami służącymi do filtracji kawy (papier/bawełna/metal) oraz parametrami wody. To co nas najbardziej kręci to odkrywanie nowych smaków i aromatów w kawie.


Napijecie się nas wysokojakościowych arabik (Speciality Coffee), robustę mamy tylko na zapleczu, używamy jej na warsztatach ku przestrodze. Co tydzień zmieniamy nasze kawowe menu, a kawę pijemy z najlepszych polskich oraz zagranicznych palarni.

Oprócz kawy lubujemy się w wypiekach Good Cake – nasi przyjaciele są mistrzami smakołyków, z nami pogadacie o ekspresie albo wodzie, z nimi o mące, czekoladzie i piekarnikach – na zajawce!

Poza tymi dwoma ważnymi składnikami Kafo. mamy wszystko co trzeba – WC, przewijak, kącik dla dzieci, Wi-Fi, muzyczkę i ładowarki do telefonów.

Please enjoy.____________________________________________
>> Kawa w lokalu polecana przez wszystkookawie.pl <<
____________________________________________
Kategorie: Kawiarnie
Numer telefonu: 508-503-338
www: kafo.info
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 7 - 20
Sobota: 9 - 20
Niedziela: 10 - 20
Przykładowa cena kawy: Brak informacji
Przykładowa cena piwa: Brak informacji
Przykładowa cena wody mineralnej: Brak informacji

Opinie (1)