Palenie w oddzielnym pomieszczeniu Płatność kartą Internet bezprzewodowy

Ocena:

-!

SOHOpub

SOHO mieści się w klimatycznej, ceglanej piwnicy położonej w ścisłym centrum miasta, nieopodal gliwickiej starówki. Jest to zupełnie nowe i niebanalne miejsce na klubowej mapie Śląska. Wystrój lokalu to w głównej mierze gustowne wyważenie surowej, czerwonej cegły z ciepłymi drewnianymi akcentami. Prym wiodą tu stare meble a także wygodne fotele i sofy. Całość wieńczy drewniany parkiet.

SOHO powstało z myślą o osobach nietuzinkowych, dlatego też nie sposób doszukać się tu masowo powielanych rozwiązań. Panuje tu wyjątkowa i niepowtarzalna atmosfera a na gości czeka bogato wyposażony bar wraz z miłą obsługą.

Co weekend odbywają się tu wydarzenia kulturalne, koncerty, stand up-y czy imprezy o szerokim spektrum muzycznym. W SOHO usłyszeć można wyłącznie dźwięki z najwyższej półki. Muzyka, która tu króluje to wszelkie odmiany house, electro, drum'n'bass, ale także hip-hop, reggae czy dancehall.

Lokal może poszczycić się jednym z najlepszych w mieście systemów nagłośnieniowych, dzięki czemu muzyka brzmi tutaj jak nigdzie indziej!

W okresie letnim funkcjonuje ogródek, w którym można wygodnie rozłożyć się na leżaku, ale również zakosztować przeróżnych specjałów z grilla.

Bądź z nami od początku, przeniesiemy Cię do niesamowitej krainy dźwięków i wydarzeń!
Kategorie: Kluby Puby
Numer telefonu: 727-929-845
www: https://www.facebook.com/sohogliwice
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 18 - 0
Piątek - Sobota: 18 - 5
Sobota - Niedziela: 20 - 6
Przykładowa cena kawy: Brak informacji
Przykładowa cena piwa: Brak informacji
Przykładowa cena wody mineralnej: Brak informacji

Opinie (0)

Bywalcy (0)